নলবাৰী জিলা কৰ্টত মুকলি চাকৰি । অষ্টম মান পাছ কৰা সকলেও কৰিব পাৰিব আবেদন Nalbari Court Recruitment 2021 - Dimpu Baruah

Latest Updates

Post Top Ad

Thursday, June 17, 2021

নলবাৰী জিলা কৰ্টত মুকলি চাকৰি । অষ্টম মান পাছ কৰা সকলেও কৰিব পাৰিব আবেদন Nalbari Court Recruitment 2021

District and Session Judge, Nalbari য়ে  District and Session Judge, Nalbariৰ কাৰ্যালয়ত ৮ জন পিয়ন আৰু ড্ৰাইভাৰ খালী পদৰ নিযুক্তিৰ বাবে এটা বিজ্ঞাপন প্ৰকাশ কৰিছে।  আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে কিদৰে আবেদন কৰিব সবিশেষ আজি আমি জনাম । 
Nalbari Court Recruitment 2021

Nalbari Court Recruitment 2021

1. পিয়নৰ খালী পদৰ সংখ্যা: 6 টা [ইউআৰ-4, অবিচি/এমবিচি-2]  
দৰমহা : 12000.00-37500.00 টকা + জি.পি. 3900.00 (পি.বি.-2) টকা
2. ড্ৰাইভাৰ পদৰ সংখ্যা: 1 টা [ইউআৰ]  
দৰমহাৰ স্কেল: 14000.00-49000.00 টকা + জি.পি. 5200.00 (পি.বি.-2)  
3. ড্ৰাইভাৰ (ঠিকাভিত্তিক) 
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1 [ইউআৰ]  
দৰমহাৰ স্কেল: 15000.00 টকা (প্ৰতি মাহে স্থিৰ)  
ইউআৰ পদসমুহত সকলো প্ৰাৰ্থীয়ে আবেদন কৰিব পাৰিব । 

Eligibility Criteria যোগ্যতাৰ চৰ্ত 

বয়সৰ সীমা -  বয়স নিম্নতম ১৮ বছৰ আৰু সৰ্বাধিক ৩৮ বছৰ হ'ব লাগিব। বয়সৰ শিথিলতা নিয়ম অনুসৰি হ'ব। 

শিক্ষাগত অৰ্হতা

পিয়ন: নিম্নতম শিক্ষাগত অৰ্হতা অষ্টম শ্ৰেণীৰ হব লাগিব আৰু যিসকলে হায়াৰ ছেকেণ্ডেৰী বা তাতকৈ অধিক উত্তীৰ্ণ হৈছে তেওঁলোকে আবেদন কৰিব নোৱাৰিব।
ড্ৰাইভাৰ: 
ক) নিম্নতম অষ্টম শ্ৰেণীৰ মানদণ্ড; আৰু যিসকলে হায়াৰ ছেকেণ্ডেৰী বা তাতকৈ অধিক উত্তীৰ্ণ হৈছে তেওঁলোকে আবেদন কৰিব নোৱাৰিব। 
খ) প্ৰাৰ্থীসকলে যোৱা 5 বছৰতকৈ  অধিক এলএমভি/চাৰিচকীয়া বাহন চলোৱা বৈধ পেছাদাৰী ড্ৰাইভিং লাইচেঞ্চ ৰাখিব লাগিব।

কেনেদৰে আবেদন কৰিব

  • ইচ্ছুক প্ৰাৰ্থীসকলে তলত দিয়া "আবেদন প্ৰপত্ৰ" খন ডাউনলোড কৰিক'লা/নীলা বল পেন ব্যৱহাৰ কৰি ব্লক লেটাৰত সকলো ফৰ্মখন পূৰণ কৰিব পাৰে।  
  • নিৰ্ধাৰিত বাকচত এটা শেহতীয়া পাছপোৰ্ট আকাৰৰ ৰঙৰ ফটো পেষ্ট কৰক। স্বাক্ষৰৰ বাবে নিৰ্ধাৰিত বাকচটোত আবেদনকাৰীৰ স্বাক্ষৰ কৰক।  
  • পূৰণ কৰা "আবেদন প্ৰপত্ৰ"ৰ লগতে স্ব-প্ৰমাণিত নথিপত্ৰৰ সকলো প্ৰতিলিপি যেনে বয়সৰ প্ৰমাণ পত্ৰ, শিক্ষাগত অৰ্হতাৰ প্ৰমাণপত্ৰ, জাতিগত প্ৰমাণপত্ৰ, নিযুক্তি পঞ্জীয়ন প্ৰমাণপত্ৰ, ড্ৰাইভিং লাইচেঞ্চ (চালক পদৰ বাবে আবেদন কৰাৰ ক্ষেত্ৰত), অভিজ্ঞতা প্ৰমাণপত্ৰ বা আন যিকোনো নথিপত্ৰ এটা ফাইলত স্কেন কৰি (পিডিএফ ফৰ্মেট)ত তলত দিয়া ঠিকনাত ই-মেইলযোগে প্ৰেৰণ কৰিব লাগিব ।
ই-মেইল - recruitment.dsjnalbari@gmail.com

গুৰুত্বপূৰ্ণ তাৰিখ

  • অনলাইন আবেদন (ই-মেইল) দাখিল কৰাৰ আৰম্ভণি তাৰিখ: 15 জুন 2021
  • অনলাইন আবেদন (ই-মেইল) দাখিলৰ অন্তিম তাৰিখ: 30 জুন 2021 আবেলি 5 বজালৈ
লিখিত পৰীক্ষাৰ স্থান আৰু তাৰিখ অফিচিয়েল ৱেবছাইট জৰিয়তে সঠিক সময়ত জাননী দিয়া হ'ব। 

অফিচিয়েল ৱেবচাইট-  http://nalbarijudiciary.gov.in

বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ/ আবেদন প্ৰপত্ৰ: ইয়াত ক্লিক কৰক

 

  https://api.whatsapp.com/send?text=https://www.dimpubaruah.com/2021/06/nalbari-court-recruitment-2021.html 

"Every effort has been made to ensure the accuracy, timeliness and genuineness of the information provided here. All the content here is given only for reader's information and knowledge enhancement. We request you to contact your doctor before trying any of the remedies here."
(স্পষ্টিকৰণ : এই প্ৰবন্ধটো কেৱল সাধাৰণ তথ্যৰ বাবে লিখা হৈছে। ই কোনো ধৰণৰ ঔষধ বা চিকিৎসা কৰাৰ বিকল্প হ'ব নোৱাৰে। অধিক তথ্যৰ বাবে সদায় আপোনাৰ চিকিৎসকৰ সৈতে যোগাযোগ কৰক।)

No comments:

Post a Comment

আমাৰ লিখনিসমূহ নিয়মিয়াকৈ পাবলৈ আমাৰ ফেচবুক পেজটি লাইক কৰক - Fb Page

Disclaimer - This website is not related to Youtuber Dimpu Baruah. For More Info Like Fb Page

close