ঘৰৰ এই স্থানত ৰাখক ময়ুৰৰ পাখী । খুলি যাব ভাগ্যৰ দুৱাৰ । The Right Way To Keep Peacock Feather At Home - Dimpu Baruah

Latest Updates

Post Top Ad

Sunday, April 18, 2021

ঘৰৰ এই স্থানত ৰাখক ময়ুৰৰ পাখী । খুলি যাব ভাগ্যৰ দুৱাৰ । The Right Way To Keep Peacock Feather At Home

The Right Way To Keep Peacock Feather At Home

মানিলে ধান হোৱা, নামানিলে পতান । বিশ্বাস অনুসৰি, আমাৰ পৃথিৱীত এনে কিছুমান বস্তু আছে যিবোৰ ঐশ্বৰিক শক্তি আছে আৰু এনেকুৱা বস্তু ঘৰত ৰাখিলে  মানুহৰ সকলো আকাংক্ষা পূৰণ হয় । এই বস্তুবোৰৰ পৰা এক অদৃশ্য শক্তি ওলাই যিয়ে আপোনাৰ আশা আকাংক্ষাবোৰ পূৰণ কৰে । আজি আমি আপোনাক এনে এটা দিব্য বস্তুৰ বিষয়ে ক'বলৈ গৈ আছোঁ যিবোৰ নিয়ম অনুসৰি ঘৰত ৰাখিলে আপোনাৰ সকলো মনোকামনা সম্পূৰ্ণ হ'ব।

Peacock Feather benefits
দৰাচলতে, আজি আমি ময়ূৰৰ পাখিৰ বিষয়ে কথা পাতিবলৈ গৈ আছোঁ । ময়ূৰৰ পাখি হয়তো প্ৰায় আমি সকলোৱে দেখা পাইছো । এই ময়ূৰৰ পাখিয়েই শ্ৰী কৃষ্ণজীয়ে তেখেতৰ মূৰত ধাৰণ কৰিছিল , ময়ূৰৰ পাখী ইমানেই উপযোগী যে আপুনি জানি আচৰিত হ'ব। ময়ূৰে পাখীয়ে ভাগ্যৰ দুৱাৰ মুকলি কৰে, ইয়াক ঘৰত ৰাখিলে ধন প্ৰাপ্তি হয় লগতে আপোনাৰ সকলো কাম সম্পূৰ্ণ কৰে।

How To Keep Peacock Feather

যদি  আপোনাৰ কোনো প্ৰয়োজনীয় কাম সম্পূৰ্ণ হোৱাত অসুবিধা আহে বা কিছুমান কাম দীৰ্ঘদিন ধৰি আবদ্ধ হৈ আছে বা ইয়াক সম্পূৰ্ণ কৰাৰ কোনো উপায় নাথাকে, তেন্তে আপোনাৰ শোৱনি কোঠাৰ পূব দক্ষিণ ফালে ময়ূৰৰ পাখি ৰাখক, যাৰ ফলত স্তব্ধ বা ৰখি থকা কাম সম্পূৰ্ণ হ'ব আৰু যদি আপোনাৰ ধন কৰবাত ফচি থাকে তেতিয়া ই ঘূৰি অহাত সহায় কৰে ।

নিয়মীয়াকৈ এনেধৰণৰ লিখনিৰ বাবে আমাৰ গ্ৰুপত জইন কৰক - ইয়াত ক্লিক কৰক

যদি আপোনাৰ ঘৰত প্ৰায়ে কাজিয়া হয় নাইবা ঘৰত অস্থিৰতাৰ পৰিৱেশ থাকে, তেনে পৰিস্থিতিত ঘৰৰ দক্ষিণ বা পূব দিশত ময়ূৰৰ পাখি ৰাখিলে ঘৰৰ নেতিবাচক শক্তি আঁতৰ হয় ।  বন্ধুসকল অধিক আকৰ্ষণীয় বস্তু আৰু শেহতীয়া বাতৰিৰ বাবে, আপুনি আমাৰ পৃষ্ঠাৰ সৈতে সংযোগ কৰিব পাৰে আৰু লগতে আপোনাৰ বন্ধুবৰ্গক এই পৃষ্ঠাত যোগদান কৰিবলৈ অনুপ্ৰাণিত কৰিব পাৰে।

 

  https://api.whatsapp.com/send?text=https://www.dimpubaruah.com/2021/04/how-much-water-should-we-drink-per-day.html 

"Every effort has been made to ensure the accuracy, timeliness and genuineness of the information provided here. All the content here is given only for reader's information and knowledge enhancement. We request you to contact your doctor before trying any of the remedies here."

No comments:

Post a Comment

আমাৰ লিখনিসমূহ নিয়মিয়াকৈ পাবলৈ আমাৰ ফেচবুক পেজটি লাইক কৰক - Fb Page

Disclaimer - This website is not related to Youtuber Dimpu Baruah. For More Info Like Fb Page

close